Pracovník v kovovýrobe

17.11.2019 GÜDE, s.r.o.
Miesto práce: okres Liptovský Mikuláš; Liptovský Hrádok
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 - 1100 EUR
je to úkolová mzda + prémia + osobné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vysekávanie, ohýbanie, bodové zváranie, kompletovanie, balenie kovového nábytku

Iné výhody:

dovolenkový plat, 13. plat

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

výroba kovového nábytku

Oblasť pôsobenia:

Výroba kancelárskeho nábytku a nábytku do obchodov

Adresa:

GÜDE, s.r.o.
Priemyselná 208/5
Podtureň - Roveň
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ľubica Ondrejková
Priemyselná 208/5, Podtureň - Roveň, 033 01, Slovenská republika
Tel: 044/5222372