Technicky zdatný pracovník v drevovýrobe/Detva

19.11.2019 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca na TPP
  • práca na 2 zmeny (6:00 do 14:30 / 14:30 do 22:00)
  • mzda od 850 € brutto do 1000 € brutto
  • upínanie súčiastok a nástrojov do stroja
  • nastavovanie parametrov a kontrola nastavenia stroja
  • obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov výrobnej linky
  • vkladanie, odoberanie materiálu do strojného zariadenia
  • kontrolovanie opracovaných výrobkov pomocou meracích prístrojov
Iné výhody:
  • práca v stabilnej a prosperujúcej firme
  • práca s najmodernejšími strojmi a výrobnými zariadeniami
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • ochota pracovať na 2 zmeny
  • ochota a chuť pracovať a priučiť sa novým skúsenostiam
  • dobrý zdravotný stav
  • precíznosť, spoľahlivosť a dôslednosť