BRIGÁDA Kontrola, čistenie a balenie malých dielcov. Bezplatná doprava.

19.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Horná Streda 1325/14, 916 24 Horná Streda
okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,4 EUR/hod.
4,40€/h základná mzda + príplatky za nočné
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce je:
- kontrola, čistenie a balenie malých dielcov

Práca na 3 zmeny, 7,5 hodinový pracovný čas.

Iné výhody:

- pracuje sa striedavo v stoji a v sede
- príplatky za nočné +1,59€ a nadčasy +1,98€
- možný prestup do kmeňa spoločnosti
- zabezpečené stravovanie s doplatkom len 0,97€ na všetkých zmenách + bufet a kávomaty
- BEZPLATNÁ doprava zo smeru Vrbové, Piešťany, Čachtice a Nové Mesto nad Váhom

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis alebo nás kontaktujte telefonicky na 0918 790 716.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- dobrý zrak
- absolventi sú vítaní