Projektant, Hlavný inžinier projektu (HIP) v architektonickom štúdiu

18.11.2019 DEVLEV s. r. o.
Miesto práce: Bratislava; Liptovský Mikuláš, Žilina
Typ pracovnej ponuky: Projektant, Statik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1500 EUR
plat úkolovo, za každý odovzdaný projekt zvlášť
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• projektovanie- časť architektúra / statika / TZB
• pre projektantov architektúry zahŕňa tiež:
o koordinácia projektu a jeho kontrola,
o komunikácia s klientmi vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa projektu, riešenie zmien v rámci projektu,
o komunikácia s úradmi ohľadne projektu
o podávanie pravidelných reportov o priebehu projektu,
o kontrola projektov ,
o aktívna spolupráca s projektantmi profesií,
o iné činnosti súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynov priameho nadriadeného.

Iné výhody:

práca v mladej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, mladý priateľský kolektív, flexibilná pracovná doba, možný kariérny rast, možný home office, semináre – nové trendy v stavebníctve

Informácie pre uchádzača:

NÁSTUP: ASAP

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Iné znalosti:

AutoCAD

- vzdelanie v odbore architekt, stavebný inžinier
- prax min. 1 rok
- samostatnosť
- zmysel pre detail,
- ochota ďalej sa vzdelávať.
- znalosť Revit výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Projekčná spoločnosť

Oblasť pôsobenia:

Architektonické činnosti

Adresa:

DEVLEV s. r. o.
Za kúpaliskom 18
Lipany
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Miroslava Kmeťová
Hattalova 12/A, Bratislava, 83103, Slovenská republika