SENIOR ŠPECIALISTA BANKOVÝCH PLATIEB (Ref. č.: 1-26-33497/PF)

16.11.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska  
Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 - 1350 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Medzinárodné bankovníctvo patrí medzi najkomplexnejšie a najviac dynamicky sa rozvíjajúce odvetvia. Každý deň pretečú rôznymi platobnými kanálmi bánk po celom svete tisíce transakcií, ktoré sú detailne monitorované, posudzované a vyhodnocované. Takýto proces potrebuje okrem dokonalých systémov aj ľudský faktor, ktorý prinášajú silne analyticky zameraní odborníci s veľkou mierou precíznosti a kritického myslenia. Ak si taký/taká práve Ty, rozhodne čítaj ďalej.

Na danej pozícii sa zúčastníš nasledujúcich aktivít:

- Na začiatku sa zúčastníš intenzívneho školenia, vďaka ktorému získaš solídnu expertízu pri práci s interným systémom a bankovými transakciami vo všeobecnosti.
- Následne budeš jednotlivé transakcie posudzovať a vyhodnocovať, či nie je konkrétna transakcia pre spoločnosť rizikovou. Môže to byť platba, ktorá smeruje do rizikových krajín pod prísnym embargom alebo sankciami. Môže to byť platba, ktorá priamo alebo nepriamo podporuje financovanie terorizmu, drogových kartelov alebo organizovaného zločinu. Môže to byť platba, ktorá môže mať čo dočinenia s praním špinavých peňazí. Je toho však omnoho viac a budeš mať teda super príležitosť dostať sa k zaujímavým bankovým problematikám a investigáciám.
- Pri podobných analýzach platieb budeš pomáhať novým kolegom, ktorí budú tento tím analytikov postupne rozširovať.
- Pri komplikovaných prípadoch transakcií budeš spolupracovať s kolegami na pobočkách po celom svete.

Iné výhody:

- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
- Rodinný deň a športový deň

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.
Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Všeobecne požadované znalosti:

Veľmi radi ťa stretneme na osobnej konzultácii, ak spĺňaš nasledovné kritériá:
- Musíš mať už vypestované pracovné návyky, pozícia si vyžaduje obrovskú zodpovednosť a profesionalitu – aspoň 2 roky pracovných skúseností, ideálne z medzinárodného prostredia centier zdieľaných služieb alebo bankovníctva, na pozícii so zameraním na procesovanie platieb, či inú analytickú, dátovo zameranú činnosť
- Anglický jazyk minimálne na úrovni B2 – angličtinu využiješ každý deň, pozícia síce nie je primárne komunikatívna, komunikovať ale budeš s kolegami po celom svete o pomerne komplikovaných prípadoch, takže v angličtine sa jednoducho musíš cítiť komfortne
- Vyžívaš sa v analyzovaní a riešení problémov či nezrovnalostí, rád/rada pracuješ s číslami a máš dobre rozvinuté kritické myslenie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:


Nám SNP 1, Bratislava, 81101

Ďalšie ponuky spoločnosti