SPRAVUJ POHĽADÁVKY ODBERATEĽOV A VYUŽI FRANCÚZSKY JAZYK (Ref. č.: 1-26-33517/PF)

16.11.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Zákaznícka podpora
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 - 1300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kvalita vzťahov je v obchode jeden z najcennejších artiklov. Je ťažké ich získať, no je ešte ťažšie udržať ich. A práve dodávateľsko-odberateľských vzťahov sa týka aj táto pracovná pozícia. Hľadáme človeka, ktorý zastreší agendu pohľadávok a bude manažovať vlastné portfólio odberateľov a ich obchodných účtov. Ak ovládaš anglický a francúzsky jazyk a rád/rada komunikuješ, táto pozícia môže byť práve to, čo hľadáš.

Proces na danej pracovnej pozícii vyzerá nasledovne. Pokiaľ sú pohľadávky uhrádzané v rámci lehoty splatnosti, celý kolobeh funguje tak ako má. Tovary sa dodávajú, faktúry sa vystavujú, úhrady prichádzajú a celý proces sa opakuje. Kolobeh sa ale narúša v prípade, ak úhrada od odberateľa neprichádza. No a práve tu sa ukáže dôležitosť tvojej práce. Budeš mať na starosti najmä:

- Manažovanie vlastného portfólia odberateľských účtov najmä na francúzskom trhu, vytváranie a udržiavanie silného obchodného vzťahu a reprezentovanie spoločnosti navonok
- Aktívnu komunikáciu a investigatívu rôznych nezrovnalostí, ktoré môžu nastať – faktúra mohla byť uhradená, ale na nesprávny účet, prípadne v nesprávnej sume, bol nastavený nesprávny termín splatnosti, alebo sa na platbu úplne ľudsky zabudlo
- V prípade ak odberateľ z nejakého dôvodu platbu jednoducho uhradiť nemôže, si práve ty tým profesionálom, ktorý v rámci dobrých obchodných vzťahov hľadá možné riešenie situácie ako napr. vzájomné započítanie pohľadávky, jej kapitalizácia, odpis a pod.
- Pri dohľadaní a náprave platieb budeš spolupracovať s viacerými oddeleniami a kolegami spoločnosti po celom svete

Iné výhody:

- 13. plat
- Referral bonus
- Home office
- Extra príspevok na stravné lístky
- Možnosť relokačného bonusu

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Francúzsky jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Áno

Ak ťa pozícia zaujala a spĺňaš nasledovné kritériá, radi sa s tebou stretneme osobne.
- Aktívna znalosť francúzskeho jazyka na úrovni C1 – francúzštinou budeš primárne reprezentovať našu spoločnosť v obchodnej komunikácii čiže tu naozaj nie je priestor na omyl, pri angličtine sú požiadavky benevolentnejšie na úrovni B2
- Vzdelanie v oblasti ekonómie a financií budú pre teba veľkou výhodou vzhľadom na ekonomickú terminológiu, nie je to však podmienkou
- Pozícia so sebou prináša veľkú zodpovednosť a preto je veľkou výhodou, ak už za sebou máš relevantné pracovné skúsenosti ideálne z medzinárodného prostredia centier zdieľaných služieb so zameraním na administratívnu agendu či platby
- Prioritizácia úloh a silný time management budú tvojimi veľkými výsadami, je taktiež výborné ak rád/rada hľadáš nezrovnalosti a máš veľký zmysel pre detail

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101