REFERNT LOGISTIKY (Ref. č.: 3-13-33702/PF)

18.11.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kežmarok
okres Kežmarok
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
950 - 1150 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Zabezpečovanie vstupného materiálu pre potreby výroby v požadovanom čase a kvalite
- Vyhodnocovanie skladových zásob vo vzťahu k výrobnym plánom
- Komunikácia s prevažne zahraničnými dodávateľmi (mail, telefón)
- Riešenie vzniknutých problémov pri dodávake materiálu
- Komunikácia so zákazníkmi
- Kooperácia s ďalšími oddeleniami spoločnosti
- Riadenie a aktualizácia materiálového logistického systému (Kanban, systém MRP)
- Vypracovanie reportov, analýz a pod.
- Práca v SAP

Iné výhody:

- Výkonnostné prémie
- Príspevok na dopravu
- Kultúrne a športové podujatia
- Možnosť jazykových kurzov
- 13.plat

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- VŠ vzdelanie (logistický / technický / ekonomický smer)
- Prax na obdobnej pozícii výhodou
- Anglický jazyk - plynulá komunikácia min.B2 (slovom aj písmom)
- SAP - veľká výhoda
- Schopnosť efektívne riešiť problémy
- Organizovanosť a dobrý time management
- Orientácia na dosahovanie cieľov
- Chuť učiť sa nové veci