Sieťový administrátor junior L2

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Spolupráca so sieťovým inžinierom na konfigurácii, optimalizácii a spravovaní internej firemnej IT siete v rámci celej nadnárodnej korporácie
  • Monitorovanie a riešenie problémov pripojenia, starostlivosť o sieťové komponenty
  • L2 technická podpora interným zamestnancom po celej EU
  • Účasť na projektoch v rámci inovácií, zmien a údržby systému
  • Iné možné pracovné úlohy sú napr. antivirus administrácia, print services, file server, cloud services
Benefity a ďalšie výhody:
  • Platové ohodnotenie vo výške 1600 btto eur + 13, 14 a 15 plat v plnej výške
  • Zaujímavý program odborného rozvoja
  • Rôzne interné projekty v rámci skupiny
  • Po dohode čiastočne možnosť práce z domu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Dobrý kolektív
  • Práca pre jedného zákazníka - pre svojho zamestnávateľa (možnosť byť pri celom projekte od začiatku do konca)
  • Možnosť rozvoja znalostí a získania relevantných certifikátov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vyššie odborné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Anglický jazyk aktívne
  • Prax s administráciou sietí min. 1 rok
  • Prax s podieľaním sa na realizácií projektov v relevantnej technickej oblasti
  • Vodičský preukaz B
  • Ochota cestovať na krátke, nie veľmi časté pracovné cesty v rámci EU počas implementácie projektov
  • Ochota vzdelávať sa a doplniť si sieťové certifikáty (CCNA, CCNP)
  • Ochota nebyť len úzko zameraný na jednu oblasť, ale byť otvorený učiť sa aj nové veci a stať sa univerzálnejší odborník schopný samostatnosti a zodpovednosti