Operátor výroby v Lozorne s navýšenou mzdou! Nástup možný ihneď!

14.11.2019 Manuvia a.s.
Miesto práce: Lozorno
Malacky, Senica
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 742 - 793 EUR
Základná mzda v skúšobnej dobe - 742€/ mesiac brutto
Základná mzda po skúšobnej dobe (3 mesiace) - 793€/ mesiac brutto
Výkonnostná prémia do výšky max. 21% zo základnej mzdy (cca 155€/ mesiac v skúšobnej dobe a 165€/ mesiac po skúšobnej dobe)
Dochádzková prémia V skúšobnej dobe do 60€/ mesiac brutto. Po skúšobnej dobe do 130€/ mesiac brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-Nakladanie a vykladanie pred pripravených komponentov hlavne predný a zadný nárazník na nosné vozíky, zásobovanie linky, balenie nárazníkov
-Vizuálna kontrola laku
-Leštenie nárazníkov
-Vychystávanie dielov na montáž
-Samotná montáž komponentov na nárazník
-Kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
-Dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality
-Operátor prekladá hotový produkt ručne v takte

Iné výhody:

-Výkonnostná prémia
-Dochádzková prémia
-ubytovanie zdarma
-doprava zdarma
-príspevok na vlastné ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

-predchádzajúca prax z výroby, výrobnej linky, práca v takte aspoň 2 roky
-min. dosiahnuté vzdelanie: stredoškolské bez maturity
-ochota pracovať nadčas podľa potreby
-ochota pracovať na smeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Romana Šmelková
Mlynská 27, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: 0908161454