Business Intelligence programátor

15.12.2019 SOFTIP, a. s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Na Troskách 26
97401

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

ČO TI PONÚKAME?
Prácu v dynamickom kolektíve stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s možnosťou odborného rastu.
Zaujímavú a náročnú prácu podľa požiadaviek zákazníka v príjemnom a priateľskom kolektíve založenom na neformálnych vzťahoch.
Prácu s modernými technológiami a tvorbu nových vecí, ktoré poskytujú priestor Tvojej kreativite.
Pohyblivú pracovnú dobu.

ČO U NÁS ZÍSKA NAOZAJ KAŽDÝ?
- Program základnej starostlivosti (príspevok na DDS a stravné lístky dostaneš takmer zadarmo, bezplatné kávičkovanie a pitný režim počas celého dňa sú samozrejmosťou)
- Program zmluvných partnerov (môžeš využiť zľavy na dovolenkové pobyty v zahraničí a pobytové balíky v sieti hotelov SR)
- Program pre rodinu (dostaneš dovolenku navyše, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri mimoriadnej rodinnej udalosti a môžeš využiť program výhod zmluvného mobilného operátora)
- Program lojality (odmeníme Ťa za odpracované roky a pri životnom jubileu)
- Program starostlivosti o zdravie (počas Zelené dňa zdravia máš možnosť zistiť v akej kondícii je Tvoje zdravie a upevniť Ti ho pomôžu wellness programy)
- Program vzdelávania (zúčastni sa na školeniach, kurzoch, odborných konferenciách, workshopoch, jazykovom vzdelávaní alebo e-learningu)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Ak sme Ťa zaujali a máš chuť byť súčasťou nášho tímu, očakávame Tvoj životopis v slovenskom jazyku.

Osobné údaje vybratých uchádzačov budú uchovávané v evidencii spoločnosti SOFTIP, a.s.

Náplň (druh) práce
- návrh a implementácia BI riešení, tvorba reportov a analýz
- podieľanie sa na vývoji a implementácii BI riešení a tvorbe procedúr na spracovanie údajov z rôznych zdrojov (štruktúrované a neštruktúrované dáta)

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

- Pokročilé znalosti MS SQL, Microsoft Excel a základy Power BI.
- Oceňujeme dobré analytické schopnosti a znalosť procesov v oblasti IT.
- Nesmie Ti chýbať zdravá asertivita, rozhodnosť a samozrejme spoľahlivosť a flexibilita.
- Ochota pracovať pre zákazníka a byť plnohodnotným členom tímu je požiadavkou na každého tímového hráča.
- Tvoju neustálu chuť vzdelávať sa a prijímať nové výzvy.