Project manager

26.10.2019 YMS, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Hornopotočná 1
91701

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Obchodný manažér, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Mzda: od 1400 EUR + od 600 EUR variabilná zložka vo forme pravidelných kvartálnych odmien, plus projektové odmeny (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta).

Iné výhody:
• prístup k najnovším technológiám a hodnotným projektom
• podpora samostatnosti
• výrazná podpora vzdelávania

• práca v nadšenom a priateľskom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v moderných, zdravých priestoroch
• využitie vlastnej kreativity, možnosť tvorivej práce a prinášania nových ideí
• systém zdravých benefitov v „Zdravej firme roka 2018“
• flexibilnú pracovnú dobu
• kávu, čaj a ovocie na pracovisku
• firemné akcie

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI A SCHOPNOSTI KANDIDÁTA.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1400 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
6. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• spoľahlivé riadenie realizácie pridelených IT projektov v QTB prostredníctvom kooperácie a koordinácie ľudských zdrojov
• koordinácia činností jednotlivých členov tímu v rámci pridelených projektov
• vedenie tímu IT špecialistov
• zdieľanie a využívanie informácii a skúseností s cieľom trvalého zvyšovania efektivity realizácie projektov
• obhajoba a prezentácia výsledkov projektov pred zákazníkom

Ponúkané výhody

Iné výhody:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné výhody:

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Nástroje a technológie:
• znalosť MS Project, všeobecné znalosti v oblasti IT, analýzy a návrhu informačných systémov, programovania webových aplikácií, prístupu k databázam,
• znalosť UML, BPMN, Archimate a nástrojov Enterprise Architect a Archi výhodou
• všeobecné znalosti o relačných databázach, výhodou je znalosť databázových systémov SQL Server

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Viacročné skúsenosti s riadením projektov a s procesným riadením v oblasti IT
• Certifikácia v oblasti projektového manažmentu výhodou
• Finančná gramotnosť
• Dobré komunikačné zručnosti, profesionálna komunikácia so zákazníkom
• Team leader - schopný viesť nesúrodé tímy a dosahovať náročné ciele
• Logické, analytické myslenie
• Skúsenosť na IT pozícii inej ako pozícia projektového manažéra (analýza alebo vývoj)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

YMS, a.s.
91701 Trnava
Slovensko
Tel: +421335922225