custom-banner

PRÁCA V HOLANDSKU - Tesár / murár - 2600 € v hrubom + zabezpečené ubytovanie + bez poplatkov agentúre

04.08.2020 Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Miesto práce: podľa konkrétnej pracovnej pozície
Holandsko
Typ pracovnej ponuky: Elektromechanik, Maliar, natierač, Murár, obkladač, Robotník, Skladník, Stavbyvedúci, Tesár, Žeriavnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 2400 - 2600 EUR
cca 1800 - 2100 € v čistom + zabezpečené ubytovanie
Termín nástupu do práce: od 17.8.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre poprednú holandskú spoločnosť na výrobu prefabrikovaných betónových systémov hľadáme tesárov - murárov, ktorí vedia šalovať a robiť debnenia na betón.

Spoločnosť je dodávateľom pre stavebné spoločnosti v Holandsku. Pre jednu z ich prevádzok, nachádzajúcu sa v centrálnom Holandsku, hľadáme nových zamestnancov na pozíciu tesár - murár.

Predpokladaný dátum nástupu je 17. augusta 2020.

Pracovný čas:
• pondelok - piatok od 7:00 do 16:00 (vrátane prestávok) – 45 hodín týždenne
• okrem toho budú požadované nadčasy.

Pracovné činnosti budú zahŕňať najmä:
• prevedenie špecifikácií uvedených v technickom návrhu do foriem na výrobu betónových prefabrikátov
• príprava foriem a odstránenie debnenia z foriem
• debnenie a vystužovanie
• nalievanie betónu
• odstránenie debnenia z foriem
• úprava a čistenie foriem
• opravy a povrchová úprava betónu špecifickými nátermi
• aplikácia betonárskej výstuže a iných prvkov
• čistenie pracovného prostredia

Zodpovednosti a očakávania:
• dodržiavanie výrobných a kvalitatívnych noriem pri výrobe prefabrikovaných prvkov
• presné plnenie úloh
• starostlivosť o čisté a bezpečné pracovné prostredie
• dodržiavanie priorít podľa inštrukcii vedúceho tímu alebo manažéra
• flexibilný prístup k nadčasom alebo zmenám pracovných zmien
• pozitívny postoj k politike spoločnosti
• spolupráca s inými oddeleniami (napr. sklad, technická služba a podobne)

Iné výhody:

• práca 45 hodín týždenne (9 hodín denne, 5 dní v týždni)
• uzavretie zmluvy na obdobie šiestich mesiacov s možnosťou predĺženia
• ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom
• zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie
• príjemné pracovné a životné prostredie
• možnosti zapojiť sa do vzdelávacích a rozvojových programov
• profesionálny pracovný rast
• náklady, ktoré si platí zamestnanec, sú strava a doprava do práce!

V prípade zájmu o túto pozíciu, nám pošlite životopis v anglickom jazyku. Tu je naša kompletná ponuka práce v Holandsku, kde nájdete podrobnejšie informácie o jednotlivých pracovných pozíciach v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B1

• skúsenosti a technické znalosti vo danom odbore
• schopnosť porozumieť a aplikovať špecifikácie uvedené v technických návrhoch
• schopnosť pracovať v tíme
• vodičský preukaz B a najlepšie vlastné auto (v prípade dochádzania do práce vlastným autom bude poskytnutá dodatočná kompenzácia)
• základy alebo konverzačná znalosť nemčiny alebo angličtiny
• čistý výpis z registra trestov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Práca v zahraničí a brigády v zahraničí pre študentov najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v zahraničí - v Španielsku, Nemecku, Holandsku, Grécku, Taliansku, na Malte, Cypre a v iných krajinách EÚ.
Agentúra Pro-Staff je pracovná agentúra, ktorá pôsobí na trhu sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí od roku 2002. Ponúkame prácu v zahraničí u overených zamestnávateľov a niektoré pracovné ponuky sú bez poplatkov agentúre.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Karpatská ul. 3256/15, kancelária č. 517 a 518
Poprad
Slovenská republika
www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/

Kontaktné údaje:

Mgr. Lívia Husárová
Karpatská ul. 3256/15, kancelária č. 517 a 518, Poprad, 05801, Slovenská republika
Tel: 0905524996