custom-banner

PRÁCA V HOLANDSKU - 2600-3200 € v hrubom + zabezpečené ubytovanie + bez poplatkov agentúre

18.11.2019 Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Miesto práce: podľa konkrétnej pracovnej pozície
Holandsko
Typ pracovnej ponuky: Elektromechanik, Maliar, natierač, Robotník, Skladník, Stavbyvedúci, Tesár, Žeriavnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 2600 - 3200 EUR
cca 2000 - 2500 € v čistom + zabezpečené ubytovanie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre holandské firmy hľadáme zamestnancov v oblasti stavebníctva, priemyslu a gastronómie.

Aktuálne voľné miesta v Holandsku:
Zamestnanec v sklade v Holandsku - 2612 € v hrubom
Mechanik klimatizácií v Holandsku - 2841 € v hrubom
Tesár v Holandsku - 3200 € v hrubom
Pracovník vo výrobe betónových prefabrikátov - 2600 € v hrubom
Žeriavnik v Holandsku - 2600 € v hrubom

Iné výhody:

• práca 45 hodín týždenne (9 hodín denne, 5 dní v týždni)
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
• zmluva na 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
• zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie
• príjemné pracovné a životné prostredie (napr. predplatné vo fitness klube)
• možnosti zapojiť sa do vzdelávacích a rozvojových programov
• profesionálny pracovný rast
• náklady zamestnanca, ktoré si hradí sám: strava a doprava do práce

Informácie pre uchádzača:

Popis činnosti:

Tesár v Holandsku:
• obnovenie predných strán drevených trámov
• pravidelné údržbárske a opravárenské práce
• všetky druhy meracích a tesárskych prác

Zamestnanec v sklade v Holandsku:
• balenie tovaru
• doplňovanie a vyzdvihovanie tovaru
• rôzne aktivity súvisiace s prácou v sklade

Mechanik klimatizácii v Holandsku:
• inštalácia a servis klimatizačných zariadení a zariadení na úpravu vzduchu
• rôzne aktivity súvisiace s prácou mechanik

Výroba betónových prefabrikátov v Holandsku:
• odstránenie, úprava a čistenie debnenia z foriem
• opravy a povrchová úprava betónu špecifickými nátermi
• nalievanie betónu a aplikácia betonárskej výstuže

Žeriavnik v Holandsku:
• nakladanie a vykladanie betónových prefabrikátov za pomoci žeriavu
• nakladanie kamiónov
• uskladnenie betónových prefabrikátov

Tu je naša kompletná ponuka práce v Holandsku, kde nájdete podrobnejšie informácie o jednotlivých pracovných pozíciach v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B1

• skúsenosti a technické znalosti vo danom odbore
• schopnosť pracovať v tíme
• vodičský preukaz B a najlepšie vlastné auto
• preukázateľné certifikáty a ochota požiadať o miestny certifikát VCA
• znalosť angličtiny alebo nemčiny
• čistý výpis z registra trestov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Práca v zahraničí a brigády v zahraničí pre študentov najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v zahraničí - v Španielsku, Nemecku, Holandsku, Grécku, Taliansku, na Malte, Cypre a v iných krajinách EÚ.
Agentúra Pro-Staff je pracovná agentúra, ktorá pôsobí na trhu sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí od roku 2002. Ponúkame prácu v zahraničí u overených zamestnávateľov a niektoré pracovné ponuky sú bez poplatkov agentúre.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Karpatská ul. 3256/15, kancelária č. 517 a 518
Poprad
Slovenská republika
www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/

Kontaktné údaje:

Mgr. Lívia Husárová
Karpatská ul. 3256/15, kancelária č. 517 a 518, Poprad, 05801, Slovenská republika
Tel: 0905524996