Dokladanie tovaru v supermarkete v Sládkovičove -brigáda na december

17.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Sládkovičovo
okres Galanta
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Pomocný pracovník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,5 EUR/hod.
3,50€/ hod. brutto + príplatky a dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dokladanie tovaru v supermarkete britského obchodného reťazca v Sládkovičove počas decembra

Náplň práce:
- manipulácia s potravinami a spotrebným tovarom
- dopĺňanie tovaru do regálov
- likvidácia obalových materiálov a udržiavanie poriadku

Iné výhody:

- možnosť vyplatenia odpracovaných hodín ešte pred Vianocami
- na zmenách sa dohadujeme s pracovníkmi individuálne

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- platný preukaz na prácu s potravinami
- zodpovedný prístup k práci