custom-banner

Servisný technik manipulačnej techniky Bratislava, Trnava a širšie okolie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme servisného technika manipulačnej techniky s prideleným servisným automobilom pre Bratislavu, Senec, Pezinok, Trnavu a blízke okolie.
Hlavnou pracovnou náplňou je vykonávanie prác u zákazníka.
Jedná sa o:
prácu servisného technika v pridelenom servisnom vane (plne vybavená pojazdná dielňa)
pravidelný servis
diagnostika
opravy
dlhodobá starostlivosť o zverených zákazníkov
neoddeliteľnou súčasťou je mobilný telefón a tablet slúžiaci na diagnostiku, objednávanie náhradných dielov, a tvorbu servisných výkazov
náplň práce Vám môže priblížiť aj toto video: https://www.youtube.com/watch?v=-SKjglERY2s

Benefity a ďalšie výhody:

- Zázemie renomovanej zahraničnej spoločnosti;
- Služobný automobil a mobilný telefón, tablet na služobné účely s prístupom na internet;
- Prehľadný a férový odmeňovací systém;
- Prepracovaný systém odborného vzdelávania;
- Zamestnanecké benefity (finančné, sociálne, vzdelávacie), dlhodobá stabilita a i.
- 4 dni voľna nad rámec zákona
- Kvalifikované technické tréningy a technická podpora
- Zamestnávateľ hradí všetky potrebné školenia (nové aj obnovované)

Informácie pre uchádzača:

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis, v ktorom nezabudnite uviesť kontaktné údaje - Váš email a telefónne číslo.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky vyššie uvedené požiadavky.

Ostatným uchádzačom, ktorých do termínu ukončenia výberového konania nebudeme kontaktovať, aj touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Prosíme našich uchádzačov o zamestnanie, aby si pozorne prečítali dokument uložený na nasledovnom linku, ktorý obsahuje informácie k všeobecnému nariadeniu o ochrane osobných údajov (GDPR)

Všeobecne požadované znalosti:

- minimálne 2-ročná prax na pozícii opravár, mechanik resp. servisný technik;
- samostatnosť;
- platný vodičský preukaz sk. B;
- všeobecné mechanické znalosti;
- znalosti a skúsenosti z mechaniky, hydrauliky a automatizácie; elektriky
- držiteľ oprávnenia §21, alebo §22 výhodou;
- manuálna zručnosť;
- zváračské oprávnenie je výhodou
- dobré komunikačné schopnosti;
- záujem o uvedený druh práce;
- rozširovanie vedomostí a schopností v pracovnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B, B1