Prijímací technik s nemčinou pre logistickú spoločnosť (Práca na 1 smenu)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Príjem tovaru
  • Kontrola tovaru na základe technickej dokumentácie
  • Manuálna práca s tovarom v sklade, prenášanie tovaru
  • Práca so skenerom
  • Práca na vysokozdvižnom vozíku
Benefity a ďalšie výhody:
  • od 950 eur brutto/mesiac + príplatky a odmeny
  • Práca na trvalý pracovný pomer
  • Príjemný kolektív
  • Práca na 1 smenu ( pondelok až štvrtok 7:00 - 16:00, piatok 7:00 - 14:30)
  • Stravné lístky v hodnote 4,- Eur
  • Výučba jazykov počas pracovnej doby - nemecký a anglický jazyk
  • Preplácanie nadčasov z flexikonta
  • Príplatok ku mzde za dojazd do práce podľa bydliska
  • Darčekové poukážky 33,- Eur (ročne)
  • Osobný príplatok - výkon činností mimo pracovnej zmluvy
  • Osobne ohodnotenie
  • Cieľové prémie - za dosiahnutý výkon - vyplácané mesačne vo výške 100,- Eur
  • Vianočná odmena - 500,- Eur (pomerne podľa odpracovaných mesiacov v roku)
  • 13. plat - 30,- Eur za každý odpracovaný mesiac - vypláca sa so mzdou za november
  • jubilea - narodeniny, životné udalosti - 50,- Eur
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • Technicky smerovaný, technické znalosti a zručnosti
  • Znalosť nemeckého jazyku na pokročilej úrovni PODMIENKOU
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Ochota sa vzdelávať
  • Preukaz na VZV výhodou, v prípade, že ho nevlastníte, zaškolíme