Zvárač

19.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Zámočník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,9 EUR/hod.
1350 priemerná mzda! Základná mzda 5,90€ hod./brutto +príplatky ako sťažené prostredie,nadčasy,víkendy,sviatky+mesačný bonus za dochádzu a výkon
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-práca v strojárenskom priemysle
-zváranie oceľových konštrukcií na základe štátnej skúšky 135
-obsluha zváracieho robota, zváracieho automatu
-zváranie MIG, MAG,ultrazvukové zvary
-zámočnícke a montážne práce

Iné výhody:

- prémie za dochádzku a výkon až do 210 € brutto/mes.
- stravný lístok v hodnote 4,00 € za každú odpracovanú zmenu + stravný lístok navyše pri odpracovaní 11 hod. zmeny
- bonusová dovolenka 2 až 5 dní
- odmena pri pracovnom a životnom výročí
- každoročné navýšenie mzdy
- vianočná odmena
- príspevok na DDS vo výške 2 %

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

1. Štátna skúška 135
2. Prax, zváranie s CO2
3. Preukaz viazača bremien
4. Žeriavnický preukaz - mostové žeriavy A3-DO
5. VZV preukaz výhodou

- pracovitosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- flexibilita