Operátor palivových systémov v Lozorne - príspevok na dopravu a na ubytovanie

14.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno
okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
5,00 €/hod. + príplatky a bonusy do výšky 200 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha výrobnej linky
- výroba palivových systémov
- kontrola výrobkov, odovzdávanie do skladu

- pracuje sa na 12 hod. zmeny
- zmeny sú od 6.00 - 18.00 a 18.00 - 6.00
- pozícia je vhodnejšia pre mužov - fyzicky náročná práca

Iné výhody:

- doprava zabezpečená zo smeru Šaštín Stráže, Lakšárska Nová Ves a Malacky
- príspevok na ubytovanie
- príspevok na dopravu do práce
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- fyzicky náročná práca
- práca v stoji
- spoľahlivosť
- precíznosť
- zmysel pre detail