Jednoduchá práca pre mužov a ženy vo výrobe + ubytovanie

15.12.2019 Kexek s.r.o.
Miesto práce: Mikulov
Česká republika; Juhomoravský kraj
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 860 - 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce

Ponúkame jednoduchú prácu v Mikulove (neďaleko Brna). Táto práca je vhodna pre mužov a ženy s možnosťou ubytovania alebo prispevkom na vlastné ubytovanie.

Nové nástupy již od 8.1.2020!

• Stabilná práca na HPP
• Možnosť týždenných záloh
• Možnosť nadčasov
• Priemerný nástupny plat od 22.000 Kč
• Príplatky za nočné zmeny
• 8 hod. zmeny (ranné, odpoludnajšie, nočné)
• Podpora koordinátora

Požiadavky na zamestnanca
Od našich zamestnancov očakávame manuálnu zručnosť a chuť pracovať.
Informácie pre uchádzača

Ak ťa táto ponuka zaujala neváhaj a kontaktuj nás na tel. čísle +420 773 741 814. Volaj, píš alebo nás prezvoň a my ti čo najskôr zavoláme.

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme personálna agentúra poskytujúca prácu v rámci celej Českej republiky.

Adresa:

Kexek s.r.o.
Rohanské nábřeží 657/7
Praha 8
Česká republika

Kontaktné údaje:

Petra Vintrochová
Rohanské nábřeží 657/7, Praha 8, 186 00, Česká republika
Tel: +420 773 741 814