Manažér obchodnej skupiny (TT)- Allianz- Slovenská Poisťovňa, a.s.

04.12.2019 Alica Tokárová
Miesto práce: Slovenská republika; Trnavský kraj; Trnava
Typ pracovnej ponuky: Poisťovací poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 2000 EUR
Vrchná výška mzdy sa odvíja od skúsenosti
Termín nástupu do práce: od 16.12.2019
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-budovanie a vedenie tímu
-adaptácia nových členov tímu
-plnenie plánov
-motivácia a podpora tímu
-osobnostný a profesionálny rozvoj členov tímu
-vedenie porád a podpora tímu
-aktívna účasť na firemných vzdelávacích a rozvojových školeniach
-zaisťovanie ponuky komplexného zabezpečenia klientov zo strany členov tímu
-komunikácia prostredníctvom moderných komunikačných nástrojov

Iné výhody:

-podpora pri budovaní tímu
-flexibilný pracovný čas
-možnosť pracovného rastu
-pracovné miesto v agentúrnej kancelárií

Ak máte chuť pracovať v energickom tíme pod najsilnejšou značkou na trhu Allianz SP.
Poďme vašu kariéru rozbehnúť spolu .
Flexibilný pracovný čas ,maximálna podpora spoločnosti ,školenia zabezpečujeme a hradíme my ,všetky potrebné materiály pre prácu sú bezplatne vždy k dispozícii.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

-ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
-znalosť práce s PC (MS Office)
-skúsenosti s vedením tímu výhodou
-znalosť poistných produktov je vítaná, nie je však podmienkou
-výborné komunikačné zručnosti
-orientácia na predaj, predajné zručnosti
-schopnosť aktívne počúvať
-schopnosť samostatne riešiť požiadavky tímu
-pozitívne naladenie
-schopnosť motivovať
-kreativita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Zaujímate sa o poisťovníctvo a chcete pracovať pre lídra na trhu? V Allianz - Slovenskej poisťovni môžete nájsť uplatnenie na pozíciách s rôznym zameraním. Zamestnanci a obchodní zástupcovia na celom Slovensku sa starajú o vývoj, zlepšovanie a predaj špičkových poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné činnosti v poisťovníctve a dôchodkovom zabezpečení

Adresa:

Alica Tokárová
Ďumbierska 3961/8
Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Paulinska 17, Trnava, 91701, Slovenská republika
Tel: 0903431664