Technický manažér

01.12.2019 KRANZ COMPRESSOR COMPONENTS s.r.o.
Miesto práce: KRANZ COMPRESSOR COMPONENTS,s.r.o.
Senecká cesta 31
931 01 Šamorín

Slovenská republika; Bratislavský kraj, Trnavský kraj; okres Dunajská Streda, okres Pezinok, Senec; Šamorín
Typ pracovnej ponuky: Technický manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2300 - 2500 EUR
a ročný bonus (na základe skúseností kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme technického manažéra, ktorý bude najprv dôkladne vyškolený a predstavený zákazníkom a obchodným praktikám. Prevezme nasledujúce zodpovednosti

- Jeho primárnym cieľom je navštevovať zákazníkov petrochemického priemyslu a plynárenských kompresorových staníc, prednášať - podporovať a propagovať výrobný program firmy KRANZ, poskytovať technickú podporu vo forme analýzy súčiastok na mieste, vykonávať merania, nadviazať vzťahy s inžiniermi ,mechanikmi údržby a nákupcami náhradných dielov a výrobných zariadení atď.

- CESTOVANIE! Je nevyhnutné, aby bol kandidát ochotný cestovať, kedykoľvek je to potrebné medzi trhom Poľskej republiky ,Českej a Slovenskej republiky , Maďarska, Nemecka a okolitej východnej Európy

- udržiavanie priaznivých obchodných vzťahov s partnermi
- vyjednávanie podmienok, dohliadanie na finalizáciu zákaziek

Iné výhody:

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca v príjemnom, priateľskom prostredí
- ročný bonus
- firemné auto, telefón aj na súkromné účely
- odborné školenia
- občerstvenie, káva, čaj

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať životopis na uvedenú emailovú adresu: email
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Informujte sa na tel. číslach : 0315624922 al. 0917183854

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Český jazyk
Maďarský jazyk
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Poľský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- najideálnejšie procesný inžinier alebo nákupca: Slovnaft, Skupina MOL / Unipetrol, OMV alebo zamestnanec z nášho odvetvia:
Burckhardtova kompresia, Hoerbiger, Nuovo Pignone / GE, CPI, Galogh
alebo iného výrobcu kompresorov Hyper, alebo špecialista na náhradné diely

- veľkým prínosom môžu byť znalosti z oblasti výroby LDPE (polyetylén s nízkou hustotou) alebo HDPE (polyetylén s vysokou hustotou) a rafinérskej výroby

- výborná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, ostatné jazyky sú tiež vítané
- komunikatívnosť a ochota poradiť zákazníkom
- samostatnosť a lojalita
- chuť odborne napredovať
- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- doterajšia prax v technickom odvetví
- ambície predajcu

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Kranz Compressor Components Slovakia s.r.o. je v priemyselnom odvetví. Naša spoločnosť ponúka opravy náhradných dielov , obnovu upchávok a piestnic pre kompresory.
Firma Kranz bola založená v roku 1906. Odvtedy sme zapojení do konštrukcie a výroby piestnicových upchávok pre výrobcov a užívateľov kompresorov doma i v záhraničí.

Oblasť pôsobenia:

Oprava kovových konštrukcií

Adresa:

KRANZ COMPRESSOR COMPONENTS s.r.o.
Šamorín
Slovenská republika
www.kranz-packungen.com

Kontaktné údaje:

Kristína Kelleiová
Senecká cesta 31, Šamorín, 931 01, Slovenská republika
Tel: 0315624922