Operátor výroby v BB/ubytovňa

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • miesto vykonu práce Banská Bystrica
  • prácu vo výrobnom podniku zaoberajúcim sa výrobou debniacich dosiek
  • prácu na hlavný pracovný pomer
  • pracovné pozície pre mužov aj ženy - 4-zmenná alebo 3-zmenná prevádzka
  • Mzda 4 zmenná prevádzka cca 750 € /v čistom, 3 zmenná prevádzka 650€/v čistom + 100,-/mesačne dochádzkový bonus ( nad 40 km od BB) poprípade možnosť ubytovania aj v BB blízko pracoviska
  • mimoriadne polročné odmeny
  • bezplatný firemný autobus v rámci BB
  • každomesačná variabilná výkonnostná zložka mzdy
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie s výučným listom
  • ochotu pracovať na nepretržitú resp. 3- zmennú prevádzku
  • manuálna zručnosť
  • skúsenosti s prácou vo výrobnom podniku - výhodou