Obchodný zástupca - agronóm

02.12.2019 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • komunikácia so zverenými zákazníkmi
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
  • poskytovanie odborného poradenstva vo zverenom regióne
  • budovanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi
  • zodpovednosť za predaj produktov a plnenie obchodných aktivít
  • prezentácia spoločnosti a jej produktov na výstavách, seminároch a iných podujatiach
Upresnenie platových podmienok:
Pre poprednú svetovú spoločnosť pôsobiacu v odbore ochrany rastlín hľadáme šikovného a komunikatívneho obchodného zástupcu.
Iné výhody:
  • mzda od 1400 € brutto/mesiac + variabilná zložka mzdy
  • možnosť odborného rastu
  • práca v nadnárodnej stabilnej spoločnosti
  • služobné auto
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
  • vzdelanie v poľnohospodárstve - agronomické zameranie
  • prax v agronómií min. 5 rokov, znalosť problematiky
  • obchodné myslenie, proaktívny obchodný prístup
  • samostatnosť a precíznosť v práci
  • dobré prezentačné a komunikačné zručnosti