Hľadáš prácu s nástupom ihneď? Ozvi sa nám a zarábaj ako skladník - picker!

11.12.2019 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto výkonu práce: Gáň
Šaľa, Senec; Galanta
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
základná mzda: 750€ brutto + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-skenovanie tovaru podľa požiadaviek klienta
-ukladanie na paletu, zabalenie podľa požiadaviek klienta
-umiestnenie zabalenej palety na úložné miesto

Iné výhody:

-zabezpečené ubytovanie v blízkosti pracoviska ZDARMA
-pravidelné zálohy
-doprava zabezpečená firemným autobusom
-doprava pre lokálnych zamestnancov z rôznych smerov zdarma
-zaujímavé platové ohodnotenie
-stravné lístky v hodnote 4 eur/7,5 hod.
-práca v stabilnej nadnárodnej LOGISTICKEJ spoločnosti
-práca v príjemnom kolektíve a prostredí

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

-prax na NZV/VZV výhodou - preukaz na NZV/VZV predlžujeme
-možnosť zaškolenia na NZV pre uchádzačov možná
-spoľahlivosť, flexibilita
-ochota pracovať nadčas
-práca so skenerom