Fyzioterapeut

17.11.2019 MONÁDA NITRA s.r.o.
Miesto práce: Mestská poliklinika Klokočina NZZ Rehabiltačné pracovisko, oddelenie FBLR
Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Fyzioterapeut, masér
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 800 EUR
Plat v závislosti od dĺžky praxe od 700 do 800 eur + bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce fyzioterapeuta, LTV, Elektroliečba, vodoliečba atď., môže byť aj absolvent/,-tka

Iné výhody:

+ bonusy, školenia, podpora vzdelávania v odbore, odmeny

Informácie pre uchádzača:

Termín nástupu ihneď po dohovore, event. dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Komunikatívnosť, empatia, tímový hráč, schopnosť pracovať s ľuďmi v kolektíve, flexibilita, vzťah k práci, záujem o odbor fyzioterapia, zodpovedný prístup k práci

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Poskytovatel zdrav.starostlivosti v odbore FBLR

Oblasť pôsobenia:

Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

Adresa:

MONÁDA NITRA s.r.o.
Pod Hrabinou 12
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Monáda Nitra s.r.o.
Pod Hrabinou 12, Nitra, 949 11, Slovenská republika
Tel: +421915055969