Sústružník na klasiku

02.11.2019 Mateso s.r.o.

Miesto práce: Priemyselný areál, Robotnícka ulica, Považská Bystrica
Trenčiansky kraj; Považská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Frézár, sústružník, Obrábač kovov
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
900 - 1200€ dosiahnuteľná priemerná mesačná mzda v závislosti od schopností, hosp. výsledkov, včítane mesačnej odmeny a 13. a 14. platu.
Termín nástupu do práce: od 1.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

SAMOSTATNÁ obsluha nového KLASICKÉHO sústruhu SN50C/2000 s digitálnym odmeriavaním v kusovej a malosériovej výrobe.
Prípadne aj obsluha klasickej frézky, vŕtačky a závitorezu.
Jednozmenná prevádzka

Iné výhody:

- zaujímavá práca v zákazkovej výrobe
- nové a čisté pracovné prostredie
- dlhodobá perspektíva
- menší kolektív
- nadčasové príplatky nad rámec zákonníka práce

Rozširujeme naše výrobné kapacity a preto hľadáme nového kolegu.
Profesné životopisy zasielajte: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- schopnosť samostatnej práce
- výborná znalosť strojárskych výkresov
- skúsenosti s obsluhou sústruhu min. 2 roky
- motivácia učiť sa nové veci
- možnosť robenia nadčasov