Vodič vozidla a brigádnik pri sťahovacích prácach Košice

06.11.2019 SLIVKA group, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Jazerná 1, Košice
Košice
Typ pracovnej ponuky: Pomocný pracovník, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 6 EUR/hod.
4,70/ hod. v čistom + príplatky, Pri bremenách sú zaujímavé príplatky.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme ďalšieho vodiča brigádnika do tímu pre pobočku v Košiciach. Náplň práce je vedenie motorového vozidla, elektronické vystavenie dokladov pre zákazníka, nosenie nábytku, balenie nábytku, demontáž, montáž a pod. Pracuje sa v tíme.
Sťahujeme byty, kancelárie, trezory, klavíry, stroje, zariadenia a pod. Bremená sťahujeme pomocou technologických zariadení na prenášanie bremien.
Hľadáme pracovníka fyzicky zdatného, zdravotne spôsobilého, bezúhonného, zodpovedného. Vyždujeme čistý register trestov. Záujemca o prácu môže byť aj bez praxe.

Vhodné pre pracovníka vo viaczmennej prevádzke.
Pri bremenách sú zaujímavé príplatky. 4,70/ hod. v čistom + príplatky.
Pracovníka hľadáme z mesta Košice.
Jedná sa o nepravidelnú brigádu, podľa objednávok. Spravidla v stredtýždni od 08.00 hod. do poobedia.

Iné výhody:

Notebook, mobil, navigácia, vozidlo v mieste pobytu

Informácie pre uchádzača:

Svoje kontaktné údaje nám môžete zaslať na email email .
Vhodné aj pre uchádzača vo viaczmennej prevádzke.
Zatiaľ sa bude jazdiť na dodávke do 3,5 ton s postačujúcim VP ,,B"
Neskôr bude v KE aj vozidlo do 7,5 ton s VP ,,C"

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B, C

Fyzicky zdatný, dobrý zdravotný stav, min. vek 18. rokov, čistý register trestov podmienkou.
Záujemca by mal byť z mesta Košice.
Príjemné vystupovanie, zodpovedný, dochvíľny, bezúhonný.
Vhodné pre ľudí pri viaczmennej prevádzke.
Vieme preplatiť brigádnikovi - vodičovi s ,,C" : KKV a psychotesty.