Manažér obchodnej skupiny (PN) - Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s

02.11.2019 Dominika Darvašová

Miesto práce: Trnavský kraj; okres Hlohovec, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany, Trnava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Obchodný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 3000 EUR
Pri osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: od 1.12.2019
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- budovanie obchodného tímu prostredníctvom priebežného náboru
- adaptácia nových členov a 100% podpora
- motivácia a kreatívna podpora svojho tímu
- aktívna účasť na poradách, školeniach

Iné výhody:

- nadštandardný zárobok
- podpora pri nábore vhodných kandidátov
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný časť
- možnosť kariérneho rastu

Informácie pre uchádzača:

- prax vo vedení tímu
- prax v poisťovníctve alebo bankovníctve (výhodou)
- organizačné schopnosti
- znalosť finančného sektora (výhodou)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Od kandidáta očakávame, že bude schopný bez problémov nadväzovať nové kontakty, bude komunikatívny a optimisticky naladený s chuťou pracovať a vzdelávať sa.