Manažér obchodnej skupiny

02.03.2021 Dominika Darvašová
Miesto práce: Trnavský kraj; Okres Hlohovec, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Piešťany, Trnava
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 2500 EUR
Pri osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: od 10.2.2021
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vedenie tímu existujúcich obchodníkov
- nábor a výber obchodníkov do svojho tímu
- adaptácia, vedenie a motivácia zamestnancov
- monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
- vedenie porád, podpora a rozvoj tímu
- aktívna účasť na firemných vzdelávacích a rozvojových školeniach
- atraktívna podpora pri budovaní svojej kariéry

Benefity a ďalšie výhody:

- fixný príjem
- moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
- podpora pri nábore a výbere vhodných kandidátov (pre skúsených finančných konzultantov pri splnení podmienok možný fixný bonus až do výšky 2500 € na 6 mesiacov)

Informácie pre uchádzača:

- SŠ/VŠ vzdelanie
- prax vo vedení tímu minimálne 2 roky
- schopnosť motivovať a viesť tím
- pozitívna energia a chuť pracovať na sebe
- organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu
- spoľahlivosť a komunikatívnosť
- náborové a adaptačné zručnosti
- vodičský preukaz skupiny B

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Od kandidáta očakávame, že bude schopný bez problémov nadväzovať nové kontakty, bude komunikatívny a optimisticky naladený s chuťou pracovať a vzdelávať sa.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Adresa:

Dominika Darvašová
Modrová 43
Modrová
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Krajinská 32, Piešťany, 92101, Slovenská republika
Tel: +421917557840