Vodič VZV, doprava zdarma a plat až do 1.162€ po skušobnej dobe! (Ref. č.: PR/022026)

23.09.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): Fix od 858€ do 1.162€ v závislosti od kategórie VZV (C,D,W1,G)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Nakládka a vykládka kamiónov
* Naskladnenie a vyskladnenie materiálu
* Vizuálna kontrola tovaru
* Práca s vysokozdvižným vozíkom
* Zásobovanie montážnej linky komponentmi

Iné výhody:

* Možnosť pracovať nadčasy – PREPLÁCANÉ NADČASY – 25% až 100% + príplatky za víkendy v prípade nadčasu cez víkend
* Stravné lístky v hodnote 3,83€ (3,61€ hradí zamestnávateľ a 0,22€ hradí zamestnanec)
* Pomôžeme Vám v predĺžení preukazu na VZV – v prípade, že ho nemáte platný
* DOPRAVA ZDARMA v rámci Nitry a zo smerov:
* TRNAVA - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra
* PIEŠŤANY - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra
* PARTIZÁNSKE - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra
* HRONSKÝ BEŇADIK - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra
* LEVICE - Vráble - Golianovo - Nitra
* HORNÉ SALIBY - Šaľa - Močenok - Nitra
* NOVÉ ZÁMKY - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra
* NOVÉ ZÁMKY - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra
* GALANTA - Pata - Veľké Zálužie - Nitra
* SELICE - Mojmírovce - Svätoplukovo – Nitra
* KOMÁRNO – Hurbanovo - Nitra

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

* Skúsenosti s prácou s VZV rôznych druhov
* Ochota pracovať nadčasy
* Samostatnosť, flexibilita