(Pred)VIANOČNÁ brigáda: Uvítanie zákazníkov - Telekom predajňa Poprad

17.11.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Poprad
okres Poprad
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme vianočného pomocníka, ktorý by si rád privyrobil a priučil sa nášmu Telko biznisu.
Od budúceho kolegu budeme očakávať podporu v nasledovných aktivitách:
- vítanie zákazníkov na predajni,
- zodpovedanie základných informácií o poskytovaných produktoch a službách,
- prezentovanie Magio TV,
- starostlivosť o kávovar a iné drobné pomocné úkony.
Naša predstava je taká, že by ste v pracovné dni (pondelok až piatok) denne odpracovali 4 hodiny, cca v čas od 12:00 do 16:00 (prípadne menšia korekcia je na dohode).

Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:
ASAP
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
- Aktívny zákaznícky prístup
- Komunikačné zručnosti
- Príjemné vystupovanie
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
Predošlá skúsenosť s prácou so zákazníkmi je výhodou.