Rozbehni svoju kariéru ako Junior projektový manažér u významného developera na Slovensku! (Ref. č.: PR/022021)

05.12.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Prípravár stavieb, Projektový manažér, Stavebný inžinier, Stavebný majster
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1250€ brutto + motivujúca bonusová zložka
Termín nástupu do práce: asap/1.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Hľadáme zodpovedných absolventov vysokej školy stavebného zamerania na pozíciu JUNIOR PROJECT MANAGER stavieb. Budeš spolupracovať so senior projektovými manažérmi priamo na stavbe, kde si prehĺbiš a zdokonalíš svoje poznatky z manažovania stavieb. Budeš asistovať pri komunikácií s dodávateľmi, odberateľmi, kontrole rozpočtu stavby a optimalizácie nákladov, kontrole stavebných dozorov, kvality stavebných prác a výkazu výmer až po odovzdanie stavby investorov. Tvojím projektom bude výstavba bytového komplexu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

AutoCAD

* Požadovaná prax aspoň jeden rok – realizácia stavieb & manažovanie stavby.
* Zvládanie náročných situácií na stavbe.
* Komunikatívnosť a nadšenie pre danú prácu.
* AJ výhoda.