custom-banner

Operátor výroby – výroba výliskov pre automobily

21.09.2020 EDYMAX Europe s.r.o. - Edymax Europe s.r.o.
Miesto práce: Losaurach
Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 10,15 EUR/hod.
- mzda od 10,15€/ hod. + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v závode na výrobu plastov, interiérových výliskov pre osobné automobily (Škoda, VW, Man, Mercedes, Audi)
- jednoduché dokončovacie práce, orezávanie zvyšnej časti fólie na hranách výliskov následná kontrola kvality vylisovaných produktov, balenie do krabíc
- práca prevažne pre ženy

Iné výhody:

- výhodný a dobre situovaný projekt
- čisté pracovné prostredie
- možnosť záloh už po 10 odpracovaných zmenách
- príspevok na ubytovanie (pekné a dôstojné ubytovanie)
- preplácame náklady na 1. cestu do Nemecka
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexnú starostlivosť koordinátorom
- za každú odpracovanú sobotu navyše príspevok k výplate 25 €
- formality vybavíte aj z pohodlia domova, podpis zmluvy priamo v Nemecku
- žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
- nadštandardný príjem
- férový prístup
- VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej.sk a DATART (online alebo kamenné predajne)

Informácie pre uchádzača:

- fyzickú zdatnosť a manuálnu zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- ochotu flexibilne reagovať a prispôsobovať sa kolektívu
- schopnosť zvládať stres

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EDYMAX vznikla v roku 2003 v Bardejove ako regionálna agentúra, ktorej sa vďaka dynamike a profesionalite v poskytovaných službách podarilo v krátkom čase zaujať významné postavenie na trhu personálnych agentúr, a to nielen v Slovenskej, ale i v Nemecku a v Českej republike.

Našou najlepšou vizitkou je spokojnosť našich zákazníkov, či už regionálnych zamestnávateľov alebo nadnárodných koncernov, pre ktoré sa EDYMAX stal strategickým partnerom. Naše úspechy nás zaväzujú k stále lepším výkonom a rozvoju svojich aktivít a služieb, i pre dočasne pridelených zamestnancov, ktorí sú pre nás prioritou, a ktorých spokojnosť sa stala naším najvyšším cieľom.

Poskytovaním nadštandardných služieb sa snažíme o maximálnu profesionalitu. Reštrukturalizácia spoločnosti zabezpečila jej dynamický rozvoja nárast počtu klientov a pobočiek. EDYMAX rozšíril svoje pôsobenie nielen na Slovensku a v Čechách, ale expandoval i do Nemecka, s cieľom zaujať významnú pozíciu medzi agentúrnymi profesionálmi aj v západnej Európe.

Do dnešného dňa sme dali prácu viac než 96 000 ľuďom, vďaka čomu sme sa zaradili medzi najlepších a najúspešnejších vo svojom segmente.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Adresa:

EDYMAX Europe s.r.o.
Hurbanova 21
Bardejov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Zdenka Boguščiaková
Hurbanova 21, Bardejov, 08501, Slovenská republika
Tel: +421 918 602 585