Riadiaci/a pracovník/čka v polygrafii

okres Humenné
Humenné
Tolstého 2774
06601

Humenné
Typ pracovnej ponuky: Iné výrobné odvetvia; Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 832 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
832 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Polygrafia

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:zasielať životopis na email

Náplň (druh) práce
• Riadenie, zabezpečovanie a kontrolovanie plynulého a efektívneho chodu polygrafickej výroby po organizačnej, ekonomickej, personálnej, technologickej a materiálovej stránke
• Koordinácia priebehu a väzieb výrobných činností
• Riadenie polygrafickej výroby v celom komplexe výrobných operácií od zadania zákazky až po expedíciu
• Spracovanie prevádzkovej dokumentácie, výkazov a evidencií
• Zostavovanie kapacitných plánov polygrafickej výroby
• Zabezpečovanie pracovného poriadku a technologických postupov
• Kontrola plnenia výrobných úloh na základe stanovených operatívnych plánov výroby
• Kontrola zabezpečovania optimálneho využívania výrobných, prevádzkových a personálnych kapacít
• Návrh stratégie riadenia a kontroly kvality polygrafickej výroby
• Dodržiavanie smerníc a predpisov BOZP na pracovisku

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Schopnosti a spôsobilosti: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, dôslednosť, aktívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť,spoľahlivosť, flexibilita, sebaovládanie, zmysel pre estetiku a detail, cieľavedomosť, iniciatívnosť, podnikateľský typ osobnosti, organizovanie a plánovanie práce,vyjednávanie, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, analyzovanie a riešenie problémov, prehľad v oblasti reklamy, dizajnu a médií, aktívny vodič.

Preukázanie praktických zručností: riešenie modelovej situácie – kontrola kvality výstupného produktu.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ROYAL GRAPHIC, s.r.o.
06601 Humenné
Slovensko