Referent PaM a pohľadávok

16.11.2019 Centrum pre deti a rodiny Komárno

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Komárno
Komárno
Mieru 3
94501

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
950 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
30. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaSociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Zamestnanecké výhody, benefity
Sme kolektív, kde môžete načerpať energiu a kreativitu od mladých a skúsenosti a nadhľad od starších.
Ponúkame Vám päť dní dovolenky navyše a aj príspevok na DDS.
Našim záujmom je aj Váš profesionálny rozvoj v oblastiach súvisiacich s Vašou pracovnou náplňou. So súhlasom nadriadeného môžete absolvovať rôzne vzdelávacie aktivity alebo odborné konferencie.

Náplň (druh) práce
Samostatné zabezpečovanie a spracúvanie personálnej agendy, mzdovej agendy a agendy pohľadávok štátu.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ver.ekonom.a služby-ekonom.a manažm.verej.služieb

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný písomný prejav
  • osobnostný rozvoj
  • tímová práca

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • SOFTIP - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Uchádzač o zaradenie do výberového konania predloží
a) žiadosť o zaradenie do výberu s uvedením čísla výberu 23/2019,
b) kópiu vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní podľa osobitného predpisu,
c) profesijný štruktúrovaný životopis,
d) čestné prehlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v písmenách b) až c),
e) čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti
f) písomný súhlas dotknutej osoby so spracovaním svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Termín podania žiadosti o zaradenie do výberového konania spolu so všetkými požadovanými dokladmi je do 11.12.2019. V určenom termíne ich zasielajte na adresu centra alebo e-mailom, ktoré sú uvedené v texte inzerátu. V prípade absencie niektorého z vyššie uvedených dokladov alebo v prípade nekompletných dokladov (bez originál podpisov) nebude uchádzač pozvaný na výberové konanie. Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke. Po tomto termíne budú Vaše žiadosti posúdené a uchádzači spĺňajúci podmienky budú pozvaní na výberové konanie.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť