Obchodno-technický zástupca pre Bratislavsky a Trnavský kraj

30.10.2019 Tremco illbruck s.r.o. - organizačná zložka

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1200 EUR
Základná mzda počas skúšobnej doby 1000 EUR brutto + 700 EUR brutto prémie podľa dosiahnutých jednotlivých parametrov
Základná mzda po skúšobnej dobe 1200 EUR brutto + prémie vo výške 800 EUR brutto podľa plnenia plánovaných parametrov.
Termín nástupu do práce: od 1.2.2020 do 31.1.2021
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 30.11.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vyhľadanie nových obchodných príležitostí
starostlivosť o stálych zákazníkov / vytváranie cenových ponúk, riešenie pohľadávok,
vzdelávanie odberateľov na správnu aplikáciu a použitie jednotlivých produktov spoločnosti

Právomoc:
stanoviť % zľavy jednotlivým zákazníkom podľa platného cenníka
stanoviť týždenný harmonogram pracovných stretnutí u zákazníkov
zastaviť dodávky materiálu zákazníkom s pohľadávkami po splatnosti

Zodpovednosť:
plnenie plánov predaja a marže v danom regióne
efektívne naplánovanie a realizovanie pracovných stretnutí u zákazníkov
rozšírenie zákazníckeho portfólia o nových zákazníkov, ktorí zaistia dynamický rast

Iné výhody:

práca na trvalý pracovný pomer
možnosť ovplyvňovania výšky svojej mzdy
možnosť profesionálneho rastu
možnosť využitia služobného automobilu a telefónu na súkromne účely
stravné lístky
firemné víkendy
príspevok pri životnom jubileu
práca v úspešnej zahraničnej firme s dôrazom na kvalitu produktov a služieb zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

dobrý obchodník s preukázateľnými výsledkami
technicky zameraný s orientáciou na výsledok
výborne komunikačné a vyjednávacie schopnosti
schopnosť vedenia samostatného obchodného rokovania
spoľahlivosť ,reprezentatívne vystupovanie
flexibilita ,ochota cestovať
znalosť produktov v odbore stavebníctva vítaná