Data Scientist

19.11.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pomôžte nám analyzovať obrovské množstvo dát a hľadať súvislosti, ktoré nás posunú vpred. Nebudete iba Data Scientist, budete dôležitou súčasťou tímu BigData v Slovak Telekome. Potrebujeme nielen pracovnú posilu, ale parťáka na obedy. Určite si viete predstaviť s akým množstvom dát sa denne stretávame. Ponúkneme vám k tomu dobré podmienky, najnovšie technológie, potrebné vzdelanie aj kontakty na expertov z odboru nielen u nás, ale aj vo svete. Buďte jedným z nás.
Čomu sa budete venovať:
- hlavne analýza dát od zákazníkov, ich vizualizácia a interpretácia za pomoci Hive, Apache Spark, Jupyter Notebook, Tableau
- aplikovanie Machine Learning metód za účelom predikcie zákazníckeho správania, segmentácie, klasifikácie a detekcie anomálií
- dizajn, vývoj a monitoring Machine Learning riešení v prostredí Open-source toolov, primárne (SparkML, H2O.ai, Scikit-Learn...)
- kontinuálny rozvoj Machine Learning domény cez aplikáciu nových metód, algoritmov a toolov
- práca s platformou Cloudera Hadoop
- interakcia s jazykmi (Python, SQL, HiveQL, Scala, Bash..)
- spolupráca naprieč spoločnosťou (CRM, digitál, segment, IT alebo sales)
- fungovať spolu s nami agilne a efektívne
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Upresnenie platových podmienok:
od 1400€ brutto (junior, senior v závislosti od skúseností)
Iné výhody:
- Lákadlá z povahy práce
- Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
- Neobmedzený paušál na pracovné účely
- Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
- Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
- Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
- 4 dni voľna navyše (sick day)
- Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
- Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
- Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
- Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
- Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
- Zľavy na produkty a služby našich partnerov
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Koho hľadáme?
-trochu programátora
-hlavne nadšenca pre dáta a analýzy
-výhodou budú skúsenosti s machine learningom, umelou inteligenciou, vizualizačnými metódami a nástrojmi
-schopného tímového hráča, ktorý dokáže pracovať na viacerých analytických projektoch.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Michaela Tašková

Reaguj na ponuku