Samostatná asistentka/asistent na dispečingu autodopravy

20.11.2019 EJ group spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Nové Mesto nad Váhom
Trenčianske Bohuslavice
Leo Industrial Park 232
91306

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Automobilový priemysel; Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 625 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Stabilná spoločnosť, mladý kolektív, atraktívne mzdové ohodnotenie + po zaučení prémie a koncoročné odmeny. Je možný aj čiastočný úväzok (4 hodiny) alebo aj pohyblivá pracovná doba. Ďalej je možnosť po dohode preplácanie cestovných nákladov alebo poskytnutia firemného vozidla.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
625 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomDopravaLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
Ak si šikovný, učenlivý, spoľahlivý, pokojne aj absolvent a chceš sa uchytiť v administratíve tak hľadáme práve Teba. Pracovná náplň nie je žiadna veda, ak si POZORNÝ a chceš sa niečo nové naučiť. Jedná sa hlavne o spracovanie prepravných dokumentov (kontrola, zoradenie, skenovanie) - veľmi dôležitá je presnosť a sústredenosť na spracovanie "čísel", následne spracovanie do databázy v programe excel, neskôr aj kontroling prepráv a fakturácia. Postupné zaučenie v špeditérskej a dispečerskej práci. Spracovanie dochádzky a diéty pre vodičov. Ďalej bežné vybavovanie telefonátov a e-mailov ako asistentka pre manažérku z oddelenia autodopravy a vedenie spoločnosti. Zastupovanie kolegýň na oddelení autodopravy počas riadnej dovolenky.

Na osobnom pohovore očakávajte skúšku cudzieho jazyka a psycho-testy.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti EJ group, spol. s r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Žiadosť o prijatie a CV prosím zasielajte výlučne e-mailom na email

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • matematická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • maďarský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- Dochvíľnosť,
- lojalita,
- zodpovednosť,
- príjemné vystupovanie.

POZOR! minimálne jeden z uvedených cudzích jazykov na komunikatívnej úrovni (minimálne kategória C1) a vodičský preukaz je PODMIENKOU!

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť