Opatrovateľ/ka

30.10.2019 LIKAVA - centrum sociálnych služieb
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Ružomberok
Likavka
Likavka 9
03495

Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Služby, Zdravotníctvo a farmácia; Au-pair, Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 615 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003, mesačný funkčný plat 615,50 eur (plus osobné ohodnotenie, príplatok za zmennosť 34 eur, príplatky za nočné, víkendy a sviatky)
- niekoľko krát ročne odmeny za kvalitné plnenie pracovných povinností
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 2 % z hrubej mzdy zamestnanca
- 1-2 týždne dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- stravovanie priamo v zariadení

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
615,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Náplň (druh) práce
- opatruje imobilných, čiastočne a ťažko imobilných prijímateľov sociálnej služby (ďalej len PSS)
- zabezpečuje stravovanie, pitný režim a správnu životosprávu PSS
- zabezpečuje vyprázdňovanie močového mechúra a hrubého čreva PSS
- vykonáva osobnú hygienu PSS
- vykonáva dezinfekciu postelí, stoličiek, nočných stolíkov
- prezlieka posteľnú bielizeň
- pomáha PSS s obliekaním a vyzliekaním
- zabezpečuje mobilitu a motoriku PSS
- vykonáva aktivizáciu PSS

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 6:00

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

Opatrovateľský kurz min. 220 hod.
Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

LIKAVA - centrum sociálnych služieb
Likavka 9
03495 Likavka
Slovensko
Tel: +421444305825