Operátor výroby (robotník) v potravinárskom priemysle

02.11.2019 TATRAKON spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Poprad
Hranovnica
Dubina 521/1
05916

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Chemický priemysel, Potravinárstvo, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,96 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

k základnej zložke mzdy budú priznané prémie vo výške 20-25% zo zákl. mzdy, odmeny za odpracovanie plného pracovného fondu, odmeny zo sociálneho fondu, odmeny pri pracovných a životných jubileách, zľavy na vlastné výrobky, dopravu vieme zabezpečiť

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,96 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Potravinárstvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobné pohovory

Náplň (druh) práce
- vynulovanie používaných váh pred ich použitím
- presné váženie pripravovanej suroviny podľa receptúry
- dbá na dodržiavanie doby miešania pripravenej suroviny
- pri výskyte nekvalitnej suroviny , túto vylúči z výroby
- dôkladné hospodárenie so surovinou
- dbá na prehľadné uloženie suroviny v sklade surovín a uzatvorenie obalov surovín
- dávkovanie suroviny do zásobníka extrúdera
- dodržiavanie sanitačného programu a vedenie záznamov o sanitácii
- je nápomocný pri vykladaní suroviny a expedícií
- je nápomocný pri technických úpravách všetkých strojov a zariadení potrebných pre danú výrobu
- vedie záznamy o kontrole podľa druhu výroby.
- obsluhuje extrúder v technologickej časti výroby
- obsluhuje mlyn pri výrobe polotovaru
- balí polotovar vlastnej výroby do vriec

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

zdravotná spôsobilosť na prácu v potravinárstve,

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

TATRAKON spol. s r.o.
Alžbetina 23
05801 Poprad
Slovensko