#TsmeMy

    Špecializovaný reprezentant pre winback a retenciu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Sme tím retencie a hráme dôležitú rolu v životnom cykle našich zákazníkov. Sme s nimi v dennom kontakte a vieme im ponúknuť tie správne produkty, ktoré práve potrebujú.
    Na tejto pozícii posilníte náš obchodný tím v:
    - komunikácii so zákazníkmi v oblasti využívaných produktov a služieb,
    - v telefonickom kontakte s pridelenými zákazníkmi za účelom udržania zákazníka,
    - špeciálnych ponukách produktov a služieb pre zákazníkov za účelom ich udržania,
    - odporúčaní alternatívnych produktov a služieb existujúcim a novým zákazníkom,
    - administratívnom spracovaní produktov a služieb v zákazníckom systéme spoločnosti.

    Ponúkaný plat

    750 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 750 eur brutto + 35 % mesačná variabilná zložka mzdy

    Benefity a ďalšie výhody

    Lákadlá z povahy práce :
    - Mobil podľa vášho výberu,
    - Neobmedzený paušál na pracovné účely,
    - Telekom produkty za zvýhodnené ceny, (Magio TV, mobilný internet,...)
    - 4 dni voľna navyše (sick day),
    - Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN,
    - Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky,
    - Možnosť osobného a kariérneho rozvoja,
    - Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum,
    - Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty),
    - Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry,
    - Zľavy na produkty a služby našich partnerov,
    - Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
    - Kompenzácia pri práceneschopnosti.

    Termín nástupu do práce

    15.2.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Na tejto pozícii využijete hlavne Vašu:
    - flexibilitu v komunikácii, predaji a v práci so zákazníkom,
    - veľmi dobrý verbálny a príjemný hlasový prejav,
    - pro-zákaznícku orientáciu,
    - stresovú odolnosť a zodpovednosť.
    Skúsenosti s prácou so zákazníkom sú vítané.
    Znalosť práce s MS Office.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!