Manažér existujúcej obchodnej skupiny

29.10.2019 Ing. Martina Košíková

Miesto práce: Banskobystrický kraj; Lučenec, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Obchodný manažér, Obchodný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
zvýšené získateľské provízie za plnenie obchodného plánu
mesačný výkonnostný bonus za produktívneho obchodníka
kvartálny a ročný bonus
príspevok na zriadenie agentúrnej kancelárie až do výšky 3000 eur
mesačný príspevok na prevádzkovanie AK
superprovízia za výchovu nového manažéra počas 5 rokov
Termín nástupu do práce: od 15.11.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- manažovanie tímu existujúcich finančných konzultantov vo zverenom regióne
- rozvoj, podpora a budovanie obchodnej skupiny
- zodpovednosť za plnenie obchodných plánov
- výber nových obchodných zástupcov
- servis, odborné poradenstvo a konzultácie pre klientov v priestoroch novej agentúrnej kancelárie

Iné výhody:

garantovaný príjem pre manažérov aj obchodníkov z konkurencie
možnosť pracovať s databázami existujúcich klientov
možnosť budovať vlastné oblastné riaditeľstvo, finančná aj nefinančná podpora

Informácie pre uchádzača:

štrukturovaný životopis a motivačný list zaslať mailom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

flexibilita
komunikatívnosť
orientácia na cieľ a výsledky
vodičský preukaz