Inžinier chemických procesov (strojárska výroba)

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Poprad

    Pozícia / odvetvie

    Procesný inžinier

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Celosvetovo úspešná spoločnosť hľadá do svojho tímu Inžiniera pre zlepšovanie chemických procesov. Tento Inžinier bude mať zodpovednosť za konkrétny typ produktu vo výrobe a jeho vylepšenie pre potreby zákazníkov.
    Popis pozície:
    - vývoj, validizácia a údržba konkrétneho typu produktu v oblasti "WASH" procesov
    - spolupráca s medzinárodným tímom na vývoji a zlepšovaní riešení
    - zodpovednosť za celý projekt - "WASH" procesov od začiatku do konca
    - testovanie a príprava prototypov
    - analýza údajov a tvorba reportov, konzultácia s ostatnými členmi tímu
    - znalosť a využívanie príslušných noriem (EN/IEC 60456)

    Ponúkaný plat

    1100 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    podľa skúseností

    Benefity a ďalšie výhody

    bohatý systém benefitov prezentovaný na osobnom stretnutí

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - VŠ vzdelanie v oblasti Chémie / Chemického inžinierstva a i.
    - skúsenosť s chemickým inžinierstvom - výroby/spoločnosť
    - skúsenosť v laboratórnych podmienkach VÝHODOU
    - anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2/C1)
    - zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť
    - proaktivita, analytické myslenie, riešenie problémov
    - záujem o procesy inžinierstva

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno