Hľadáme PLC programátora- vhodné aj pre absolventov!

01.12.2019 ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dubnica nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Technológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Platové podmienky sú závislé od dohody a skúsenosti konkrétneho uchádzača.
Termín nástupu do práce: od 4.11.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte znalosti z oblasti PLC programovania a chceli by ste sa v tejto oblasti ďalej zdokonaľovať s podporou stabilnej a renomovanej spoločnosti ? V tom prípade si určite pozrite našu pracovnú ponuku na pozíciu PLC programátora v Trenčianskom kraji!

Čo vás na tejto pozícií čaká?
* programovanie jednoúčelových strojov
* uvádzanie strojov do prevádzky, ale aj ich následný servis
* vypracovávanie technických podkladov
* tvorba sprievodnej dokumentácie a návodov na obsluhu

Iné výhody:

Okrem cenných skúseností získate aj veľa výhod, keďže spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov. Medzi nimi napríklad:

* atraktívne sezónne odmeny
* platové podmienky, ktoré vás budú motivovať
* v spoločnosti nájdete aj možnosť kariérne rásť
* získate možnosť rozvíjať sa prostredníctvom rôznych vzdelávacích programov
* určite vás zaujme aj výučba cudzích jazykov, ktorú môžete využívať bezplatne!
* k dispozícií budete mať aj široký záber programov, ktoré vám určite pomôžu k
adaptácií
* čakajú vás aj rôzne zábavné firemné podujatia a zájazdy, takže nudiť sa určite
nebudete

Informácie pre uchádzača:

Ideálne ASAP/Dohodou.

Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Čo sa čaká od vás?
* budete samostatný a ochotný cestovať
* znalosť programovania PLC – SIEMENS S7
* schopnosť čítať E- plány
* preukážete motiváciu a chuť ďalej sa rozvíjať