PLANT CONTROLLER

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bánovce nad Bebravou

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    ·Analýzy / audity mesačných výsledkov a rozpočtov prostredníctvom hrubej
    marže maloobchodných dcérskych spoločností,
    ·Zúčastňuje sa na príprave a analýze ročných rozpočtov,
    · Pripravuje rozpočet na obrat, spotrebu a ďalšie náklady nad „hrubú maržu“,
    · Monitoruje činnosť zhromažďovaním informácií z operačných služieb a
    nástrojov na podávanie správ,
    · Analyzuje príčiny nedostatkov a ich vplyv na výsledky prognózy
    · Podporuje vykonávanie procesov na zlepšenie výkonnosti spoločnosti
    · Neustále vyvíja a prispôsobuje analytické nástroje, KPI a kontrolné postupy
    pomocou nástrojov IT
    · Zúčastňuje sa na štúdiách produktivity zákazníkov ,
    · Radí riaditeľom v oblasti rozpočtov, nákladov, projektov

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    V závislosti od skúsenosti kandidáta.

    Benefity a ďalšie výhody

    ·13.ty plat
    ·Mimoriadne odmeny za prácu nadčas
    ·Bonus za odporučenie nového zamestnanca, za odpracované roky
    ·Dochádzkový príspevok
    ·Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca, svadby zamestnanca a iné

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Informácie pre uchádzača

    Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na emailovú adresu: email
    K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

    Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

    (i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

    (ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na email

    Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    ·pozitívny prístup k práci
    ·dobré komunikačné a organizačné schopnosti

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B