Vedúci/a odboru územného rozvoja a koncepcií

28.10.2019 Mesto Trnava
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
MsÚ, Trhová 3
91771

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo, Štátna a verejná správa; Dopravný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

doplnkové dôchodkové poistenie
dodatková dovolenka

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
25. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Samospráva

Náplň (druh) práce
Vedúca pozícia na odbore územného rozvoja a koncepcií vyžaduje erudovaného odborníka v oblasti územného rozvoja, urbanizmu a architektúry, ktorý zodpovedá za prípravu koncepčných, strategických podkladov a dokumentov týkajúcich sa územného rozvoja mesta Trnava v rámci svojho katastrálneho územia alebo jeho častí, jednotlivých funkčných zložiek zástavby, životného prostredia, dopravnej a technickej infraštruktúry.
Riadi tím spolupracovníkov na odbore pri zabezpečovaní aktuálnych podkladov a informácií o území z hľadiska jednotlivých zložiek zástavby, životného prostredia, dopravnej a technickej infraštruktúry ako aj v rámci obstarávania spracovania a prerokovania územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacích dokumentácií.
Zodpovedá za spracovanie podkladov pre záväzné stanoviská mesta k investičnej výstavbe z hľadiska splnenia podmienok vyplývajúcich z územnoplánovacích dokumentácií mesta a iné odborné vyjadrenia k výstavbe na území mesta.
Zodpovedá za prípravu podkladov a spracovanie príslušnej odbornej časti podmienok pre verené obstarávanie architektonických a inžinierskych služieb vrátane súťaží návrhov v oblasti architektúry, územného plánovania a stavebného inžinierstva.
Zodpovedá za prípravu materiálov na rokovanie mestského zastupiteľstva a jeho komisií, zúčastňuje sa zasadnutí mestského zastupiteľstva a podľa potreby komisií a obdobných poradných orgánov a zložiek v rámci štruktúry mesta a mestského úradu.
Zabezpečuje spoluúčasť na tvorbe, implementácii a monitorovaní projektov mesta v súvislosti s čerpaním finančných prostriedkov poskytovaných z európskych štrukturálnych a investičných fondov, finančných prostriedkov poskytovaných zo štátneho rozpočtu určených na financovanie spoločných programov Slovenskej republiky a Európskej únie, ako aj finančných prostriedkov z iných verejných zdrojov alebo z iných finančných nástrojov v rámci hlavnej pracovnej agendy zamestnanca.
Zúčastňuje sa verejných zhromaždení s občanmi mesta.
Reprezentuje mesto na konferenciách a odborných diskusných fórach.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore architektúra a urbanizmus

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- znalosti právnych predpisov územnoplánovacej činnosti a súvisiacej agendy
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
- bezúhonnosť

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • pozornosť
  • sebaistota
  • asertivita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mesto Trnava
Hlavná 1
91771 Trnava
Slovensko
Tel: +4210333236158