Technológ

08.01.2020 ŽIAROMAT a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Poltár
Kalinovo
Továrenská 1
98501

Poltár
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Technológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

prémie a odmeny v zmysle platnej kolektívnej zmluvy:
- prémie vo výške 15% zo základného platu
- dovolenková mzda
- vianočná mzda
- úrazové poistenie
- doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 2,5% hrubej mzdy
- odmeny pri pracovných a životných jubileách

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Ťažba a úprava surovín, geológiaSklárstvo, keramická výroba, výroba stavebných a žiaruvzdorných materiálov

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor

Náplň (druh) práce
1. z o d p o v e d á:
V jednotlivých zmenách za operatívne riadenie výroby tvarových a netvarových výrobkov v zmysle detailno-technologických postupov, výrobných predpisov a platných receptúr
• za spracovávanie technologickej dokumentácie
• za zabezpečenie technologických podkladov pre výrobu

2. je o p r á v n e n ý
• upozorňovať na skryté rezervy vo výrobných strediskách,
• koordinovať výkon činností zabezpečujúcich kvalitu výroby a výrobkov
• analyzovať rozbory a hodnotenie kvality a materiálov od úseku ORK

3. v y k o n á v a nasledovné činnosti:

• overovacie a prevádzkové skúšky továrenskej výroby
• spolupracuje na určení miesta vykládky došlých surovín
• vykonáva laboratórny a technologický vývoj nových výrobkov, technológií a postupov
• spolupracuje pri poskytovaní poradenskej a servisnej činnosti
• zabezpečuje dodržiavanie technologických a kontrolných postupov vo výrobe
• spolupracuje pri tvorbe THN a cenových kalkulácií
• fyzickú inventúru surovín
• zabezpečuje návrh a vývoj nových výrobkov
• spolupracuje pri interných a externých auditoch

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Hutníctvo
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

vzdelanie VŠ, resp. ÚSO technického smeru, výhoda je skúsenosti s výrobou žiaruvzdorných výrobkov

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie