custom-banner

Zarábaj až 2000 € ako automechanik. Prax nutná. Dlhodobá práca.

12.11.2019 Formel D Slovakia s. r. o.
Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Automechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1848 EUR
od 11€ / hod, závisí od Vašej výkonnosti a odborných skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- oprava a diagnostika osobných motorových vozidiel
- diagnostika závad pomocou PC
- geometria vozidiel
- montáž a servis doplnkov
- kontrola technického stavu vozidiel
- vykonávanie mechanických prác na základe zákazok
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov
- spolupráca s prijímacím technikom a mechanikmi

Iné výhody:

- dobré finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti
- príplatky za nočné zmeny, víkendové zmeny, sviatky
- sadzba počas tréningu 9 €/h
- možnosť pracovať na nadčasy
- zabezpečujeme dopravu

Informácie pre uchádzača:

- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Nie

- prax na danej pozícii je NUTNÁ

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Oblasť pôsobenia:

Pomocné vzdelávacie činnosti

Adresa:

Formel D Slovakia s. r. o.
Kutlikova 17
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Natália Majchráková
Kutlikova 17, Bratislava, 852 50, Slovenská republika
Tel: +421 917 728 882