custom-banner

Hľadáme kontrolórov kvality v automobilovom priemysle

12.11.2019 Formel D Slovakia s. r. o.
Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 1041 EUR
od 6,20€/ hodina
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

» sortovacie/triediace práce
» vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
» mechanické úpravy a opravy
» podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov

Iné výhody:

» Príplatky za náročné zákazky
» Odmena 100 € za odporučenie nového kolegu
» Včasné vyplácanie faktúr
» Férové jednanie, profesionálne zaškolenie koordinátormi
» Dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
» Zabezpečujeme dopravu

Informácie pre uchádzača:

» práca vhodná pre mužov aj ženy
» práca na zmeny
» možnosť nadčasov v závislosti od potrieb spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

» schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
» ochota pracovať na zmeny
» manuálna zručnosť
» zodpovednosť
» flexibilita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Oblasť pôsobenia:

Pomocné vzdelávacie činnosti

Adresa:

Formel D Slovakia s. r. o.
Kutlikova 17
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Natália Majchráková
Kutlikova 17, Bratislava, 852 50, Slovenská republika
Tel: +421 917 728 882