custom-banner
Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Opravár
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 900 EUR
900€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Odbor správy majetku a budov RTVS hľadá do svojho tímu skúseného človeka na pozíciu Mechanik. Hľadáme šikovného a manuálne zručného údržbára, ktorý má chuť pracovať.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Vykonáva drobné zámočnícke údržbárske práce a drobné opravy zdravotechniky spojené so zabezpečením správy budov (opravy kovaní, zámkov, okien, dverí, batérií, rozvodov vody a kanalizácií ... )
• Vykonáva prevádzkovú údržbu a opravy chladiacich, klimatizačných, vykurovacích a vzduchotechnických zariadení, rozvodov, úpravne vody, výmenníkových staníc, chladiacej veže a armatúr
• Vykonáva pravidelné kontroly a obhliadky
• V prípade havárie, alebo vo výnimočných prípadoch je povinný sa dostaviť na pracovisko
• Rovnomerne rozvrhnutý pracovný čas
• Pozícia je vhodná aj pre absolventa s chuťou profesionálne sa rozvíjať

Benefity a ďalšie výhody:

• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Vzdelanie v odbore: vyučený v odbore – zámočník , vodoinštalatér
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• • Výhodou je platné osvedčenie na obsluhu tlakových nádob
• Schopnosť vedieť čítať a rozumieť technickej dokumentácii
• Schopnosť pre ovládanie počítača pre riadenie a kontrolu technologických zariadení chladenia a vykurovania
• Vedieť pracovať v tíme, tímová spolupráca
• Zodpovednosť, flexibilita, kreativita a ochota pomáhať, pohotovo reagovať, schopnosť samostatne riešiť problémy, navrhovať riešenia

Očakávania: dobré pracovné nasadenie, samostatnosť, zodpovednosť a záujem o svoj osobný rozvoj

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Rozhlas a televízia Slovenska je inštitúcia s dlhodobou a nesmierne bohatou tradíciou. V roku 2016 sme v RTVS oslávili už neuveriteľných 90 rokov vysielania Slovenského rozhlasu a 60 rokov vysielania Slovenskej televízie.

RTVS spolu so svojimi regionálnymi štúdiami v Banskej Bystrici a v Košiciach tvorí jeden veľký mediálny dom, ktorý prináša svojim zamestnancom množstvo príležitostí realizovať sa a podieľať sa na tvorbe a vysielaní.

Uchádzačom zároveň ponúka široké spektrum pracovných pozícií od technických, kreatívnych, výrobných, spravodajských, publicistických, propagačných až po administratívne. Svojou dlhodobou históriou a jedinečným postavením na Slovenskom trhu predstavuje stabilitu a istotu pre všetkých zamestnancov.

Veríme, že každý jeden z nás prispieva k tomu, aby unikátny príbeh RTVS úspešne pokračoval ďalej. Ak sa chceš stať jeho súčasťou, pridaj sa k nám!

Oblasť pôsobenia:

Vysielanie televízie a predplatené programy televízie

Adresa:

Rozhlas a televízia Slovenska
Mlynská dolina
Bratislava
Slovenská republika
www.rtvs.sk

Kontaktné údaje:

Kariéra v RTVS
Mlynská dolina, Bratislava, 845 45, Slovenská republika